“Sorumluluk Taşır.”

Doğudan Kuzeye,Güneyden Batıya Kesintisiz Hizmet

İstanbul Taşımacılık, merkezi Denizli olan sektörün öncü firmalarından biridir. Denizli ve çevresi başta olmak üzere tüm Türkiye’de evden eve nakliyat ve yük taşımacılığı hizmeti veren İstanbul Taşımacılık, alanında profesyonel ekibi ve geniş filosuyla müşterilerini memnun etmeye odaklanmıştır.

Hava durumlarından etkilenmeksizin sağlıklı bir şekilde, eşyaların taşınacağı gün ve saatte hazır olur. Teknolojinin ulaştığı son imkânlarla başlayan işlem, varılacak yerde aynı titizlikle eşyaların bırakılmasıyla son bulur.

İLETİŞİM BİLGİLERİ 05346663043 – 0258 241 25 04

Evden eve taşımacılık gibi her detayın önemli olduğu bir sektörde, önde gelen şirketlerden biri olarak gösterilen İstanbul Taşımacılık, müşteriye özel seçenekleri ile müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutar.İstanbul Taşımacılık seçen müşteriler, taşıma işlemlerinin her anından memnun kalacaklardır. Taşınacak eşyaların ya da ürünlerin belirlenmesinin ardından, İstanbul Taşımacılık ait uzman ekip ürünlerin ne şekilde ve hangi araçla taşınacağını yerinde belirler. Ücretsiz olan bu servisin ardından müşterinin de onaylamasıyla düzenlenecek sözleşme ile taşınacak ürünler garanti kapsamına alınır.Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Olmalıdır? Evden eve nakliyat, hizmeti her, Evden Eve Nakliye, firmanın geniş görüşlülük ve bakış açısına göre kalite standardı gösterir, Evden eve, Bir ev taşınırken mutlaka taşınacak eşyaların nasıl taşınacağının planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıkları gereklidir. Bu plan çerçevesi içerisinde eşyaların paketleme ve yükleme aşamaları için hazırlıklar yapılmalıdır. Bütün eşyalar dikkatle demonte edilmeli ve nakil işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilmelidir. Bu aşamalarda nakliyat firması eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli önemi vermelidir.
Evden eve Nakliyat: Evden Eve Nakliye, Müşterinin isteğine bağlı olarak taşınacak eşya tespitinin eksperlerimiz tarafından ücretsiz yapılması evden eve nakliyat yıllardır evden eve taşımacılık yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. Evden eve taşımacılığı Uzman Deneyimli Sigortalı Kadrolu Elemanlarıyla deneyimleri doğrultusunda evden eve eşya taşıma, ev nakliyesi, pratik bir halde yapılmaktadır.

Evden eve, fabrikadan fabrikaya taşınma işinde hizmetin kalite çıtasını yükseltmek için araç filosu, ev ve ofis nakliyat hizmeti için gerekli üst teknolojiyi yakalamak için, müşteri ihtiyaçları ve zamanın gerekliliklerine göre sürekli yenilenir. İstanbul Taşımacılık ve taşımacılık ile Soylu bir ayrıcalıktır.
İstanbul Taşımacılık olarak sizlere bu sektörde uzun süredir hizmet vermekteyiz ve uzun yıllarda sizler sayesinde vermeye devam edeceğiz. Sonuçta bu sektörde uzun yıllardır barınmamızın tek sebebi, işimize verdiğimiz önemdir. Eğer işimize önem vermeyip, baştan sağma işler yapmış olsaydık haliyle bugünlere gelmemiz pek mümkün olmazdı. Bu yüzden sizlere kalitemizi geçmişimizle göstermeyi düşünüyoruz. Evden Eve Nakliyat işi için birçok firma bulunmaktadır günümüzde. Yalnız birçok firma sizin eşyalarınızı taşırken bir zarar olmayacağı konusunda garanti veremiyor. Bizler sizler için her şeyin iyisini düşünmüş durumdayız. Eşyalarınızı garanti altına alıyoruz ve bir şey olduğu zaman gerektiği şekilde karşılığını ödüyoruz. Firmamızda çalışan bütün işçiler, kesinlikle taşıma konusunda usta kişilerdir. Taşınacak eşyalarınızın demontesinden ambalaj-paketlemesinden, taşınmasından, evden eve nakliyesinden ve monte edilmesinden gerekirse ara depolanmasından, gümrüklenmesine kadar bütün işlemleri uzman ve tecrübeli kadromuzla biz sizin için en güvenilir ve sorunsuz bir şekilde hallederiz. Yapmış olduğumuz bütün taşımacılık ve nakliyat işleri ister İstanbul ister Denizli ister tüm Türkiye’ye olsun sigortalanmış bir şekilde gerçekleştiririz. Böylece eşyalarınız en güvenilir bir şekilde evden eve, bürodan büroya taşınmış olur.

Kurucu : 5N5T Lojistik Kuruluşudur
Firma Vergi Levhası : Onaylı Kurumsal
Firma Araç Durumu : Yeterli Araç Sahipliği
Firma K3 Yetki Belgesi : Onaylı Firma